2020de 20 Kitap ve diğer yeni yıl hedeflerimiz | SİZ DE KATILIN!

Sizi yeni yıl hedefimize ortak olmaya davet ediyoruz! Okumaya devam edin ve bize katılın!

Çoğumuz yeni yıla girerken geçmiş yıla bir göz atar neler olmuş düşünürüz. Tabbi bir de yeni yıl için birçok hedef koyarız kendimize. Eskiden blogda paylaşıyorduk: 2016ya girerken ve 2017 hedefleri. Son iki yılda ise yeni yıl hedeflerimiz daha soyut hale gelmişti. Basit duyulabilir ama –

mutlu olmak, kendine dinlenme izni vermek, sevdiğin şeylerle ilgilenmek gibi aslında çok önemli ve değerli hedeflerimiz vardı. Tabii soyut hedefleri sene içinde gerçekleştirebilsek bile adı üstünde soyutlar ve elle tutulup gösterilemiyorlar.

Biz de 2020 gibi güzel bir senede farklı bir hedef koyalım ve biraz somut hedeflerle takip edilebilir bir gelişme kaydedelim istedik. Böylece 2020’de 20 kitap projemizi bulduk. İkimiz de en az yirmişer kitap okuyacağız ve bu yirmi kitap birbirlerinden farklı olacak. Her okuduğumuzu da Instagram hesabımızda (@ovguandoyku), Youtube kanalımız Ovgu & Oyku ve burada blogumuzda paylaşacağız. Böylece 2020’de toplam 40 kitap hakkında konuşmuş olacağız. Bu fikir bizi çok heyecanlandırdı. (Aralık ayının başında bu fikir geldiğinde ben heyecandan uyumamıştım.)

Siz de bize katılın! #2020de20kitap ve #övgüveöyküyleoku etiketlerini paylaşarak okuduğunuz kitapla ilgili fikirlerinizi yazın. Böylece birbirimize de birçok kitap önermiş olacağız. Yani sizi yeniyıl hedefimize ortak olmaya davet ediyoruz.

Hatta hızımızı alamadık ve bu postun İngilizce’sini de paylaşacağız ve yabancı arkadaşlarımızı da bu hedefe ortak olmaya davet edeceğiz. Bunun için de #20booksfor2020 ve #readwithovguandoyku etiketlerini kullanacağız. Okuduğunuz İngilizce kitap olursa bu etiketleri de kullanabilirsiniz.

Hadi bakalım, 2020 harika bir yıl olsun!

Sevgiler,

Öykü

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s